VIDEO K víťazstvu mu stačil tablet: Súpera si napozeral, potom chytil všetky nájazdy!

Cory Schneider si pred nájazdmi zbehol pre tablet a analyzoval súperaCory Schneider si pred nájazdmi zbehol pre tablet a analyzoval súpera Zdroj: SNW

NEW JERSEY - Neskutočné veci sa diali na ľade New Jersey Devils. Šialený zápas dospel až do nájazdov, v ktorom si domáci brankár Cory Schneider skočil na striedačku pre tablet, aby sa pozrel na súperovu taktiku v nájazdoch. Očividne mu to pomohlo, pretože všetky tri pokusy následne zneškodnil.

Devils na domácom ľade prehrávali po prvej tretine už 0:3, lenže nehodili flintu do žita, zabojovali, a napokon to boli práve oni, kto sa radoval z dvoch bodov. Za stavu 4:4 dospel zápas do predĺženia, v ktorom gól nepadol, a tak museli rozhodnúť samostatné nájazdy.

Počas krátkej pauzy si brankár Schneider pozrel posledné nájazdy súpera z Toronta a to mu výrazne uľahčilo robotu. Zuby si na ňom vylámal najskôr Matthews, následne aj Marner a do tretice neuspel ani Sošnikov. Miestne Prudential Center bolo razom zaplnená aplausom natešených fanúšikov.

Viac o téme: New Jersey Devils Toronto Maple Leafs Cory Schneider