Jágrova Veronika nabudila fanúšikov: Pripravte sa na veľmi dôležitú správu!

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová

FLORIDA - Pripravte sa na dve správy, ktoré majú byť pre fanúšikov Jaromíra Jágra a jeho družky Veroniky Kopřivovej veľkou vecou. Ľudí už Veronika navábila na svojom instagramovom profile, kde avizovala, že v decembri prinesie dve správy, z ktorých minimálne jedna bude veľká. Okamžite sa rozpútala diskusia, čo to asi bude. Väčšina ľudí sa zhoduje - bábätko.

Jágrovi to v tejto sezóne síce vôbec neklape na ľade, no v súkromí je zrejme šťastný. Za posledný rok sa toho v jeho živote veľa zmenilo. Namiesto hĺbavých diskusií s fanúšikmi už Jágr pridáva vtipné videá alebo nekomunikuje vôbec. Jeho aktivita na ľade je viac ako žalostná, no s družkou Veronikou je na pohľad šťastný. Už v minulosti sa spomínalo, že sa dvojica mala s najväčšou pravdepodobnosťou zasnúbiť, a teraz prišla tajomná správa na instagrame, po ktorej sú Jardovi priaznivci v napätí.

"Za posledných 14 dní mám dve (pre mňa) skvelé správy. Možno by som ich našla aj viac, ale jedna z nich je momentálne "dôležitá", druhá je super, ale až tak dôležitá nie je. Ale chcela som byť dôležitá, že mám dve. Snáď to dáva zmysel. Je to niečo, o čom už dlhšiu dobu "snívam" a nejaký čas na tom pracujem. Nechcem to zakríknuť, takže ak to klapne, tak v decembri sa o moju radosť podelím," pochválila sa Veronika.

 

 


Tagy: Jaromír Jágr Veronika Kopřivová

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
Profimedia

DISKUSIA