VIDEO Slováci potiahli čínskeho nováčika KHL: Bakoš s Marcinkom pečatili triumf Kunlunu

Hokejisti čínskeho nováčika HC Kunlun Red StarHokejisti čínskeho nováčika HC Kunlun Red Star Zdroj: hcredstar.ru

MOSKVA - Slovenský útočník Martin Bakoš prispel jedným gólom k triumfu Červenej hviezdy Kchun-lun v sobotňajšom dueli KHL nad Severstaľom Čerepovec 2:0. Bakoš sa strelecky presadil v 44. minúte po asistencii krajana Tomáša Marcinka a stanovil konečné skóre.

Hráči CSKA Moskva vyhrali na ľade Admiralu Vladivostok 3:2. O triumfe hostí rozhodol štyri sekundy pred koncom tretej tretiny Valerij Ničuškin. Líder súťaže SKA Petrohrad zdolal v Chabarovsku domáci Amur 2:1. Oba góly favorita zaznamenal Sergej Širokov.

Amur Chabarovsk - SKA Petrohrad 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Góly: 34. T. Zohorna - 35. a 43. Širokov

Admiral Vladivostok - CSKA Moskva 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
Góly: 10. Sabolič, 56. Wright - 26. a 60. Ničuškin, 52. K. Petrov

Červená hviezda Kchun-lun - Severstaľ Čerepovec 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Góly: 14. O. Jašin, 44. M. BAKOŠ (T. MARCINKO)

Lada Togliatti - Torpedo Nižnij Novgorod 1:2 po sam. nájazdoch (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0, 0:1)
Góly: 34. Bočarov - 23. D. Siomin, rozodujúci sam. nájazd: Daugaviňš

Ak Bars Kazaň - Spartak Moskva 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Góly: 7. Popov, 23. Malychin, 32. Zacharčuk - 1. Radil, 57. Leščenko

Neftechimik Nižnekamsk - HC Soči 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Góly: 3. Ogurcov, 9. Gynge, 28. a 49. Brule, 55. Milovzorov - 30. Fantenberg

Viac o téme: Tomáš Marcinko Martin Bakoš HC Kunlun Red Star