FOTO Páni, začnite pozerať golf: Mladé krásky si to rozdajú o titul najväčšieho sexsymbolu

Chelsea Lynn Pezzola a Paige Spiranac
Chelsea Lynn Pezzola a Paige Spiranac

NEW YORK - Ich mená nie sú vo svete športu ešte ani zďaleka známe. Napriek tomu si ich rýchlo zapamätáte. Reč je o hráčkach ženského golfu.

Američanka Chelsea Lynn Pezzolaová (23) a jej rovesníčka a kolegyňa Paige Spiranacová očaria každého fanúšika už na prvý pohľad. Majú dokonalé telá, ladné krivky, ženské prednosti ako tie najdokonalejšie herečky a navyše disponujú úderom ako Tiger Woods.

Obe hráčky nie sú iba príležitostným hráčkami, ale pravými profesionálkami. Síce by sa nestratili ani na prestížnych módnych prehliadkach, ale miesto toho sa venujú jednému z najbohatších športov. Práve ženské hráčky prispievajú k čoraz väčšej popularite golfu. Dôvod je nad slnko jasný.

Každá z nich je niečím špeciálna a je už iba na obdivovateľoch, ktorá hráčka si získa viac ich sympatií. Dve veľké rivalky, nielen o post najlepšej hráčky, ale aj tej najkrajšej, si to najbližšie rozdajú na turnaji v Dubaji o pol milióna eur. Paige Spiranac je zatiaľ v bilancii úspechov lepšia. Po roku na profesionálnom okruhu dokázala vyhrať už svoj prvý turnaj. V súboji krásy je to však určite remíza.

 

When in Korea, take a selfie #thefaceofjetlag

Fotka uverejnená používateľom Paige Spiranac (@_paige.renee),

 

{Link in bio} #OmegaLadiesMasters #GolfInDubai #MyDubai #LET #Emirates #EmiratesGolfClub #GolfPunk #WinVictoryLove #LadiesGolfDubai

Fotka uverejnená používateľom Chelsea Lynn Pezzola (@clpezzola),

 

When you have to buy shoes to try and hide your golf sock tan lines. #golfproblems

Fotka uverejnená používateľom Paige Spiranac (@_paige.renee),

 

#BodyParty at the #Espys

Fotka uverejnená používateľom Chelsea Lynn Pezzola (@clpezzola),


Tagy: Chelsea Lynn Pezzola Paige Spiranacová

Zdroj:
športky
Foto:
Koláž Športky, Instagram _paige.renee, Instagram clpezzola

DISKUSIA