FOTO Sexi fitneska s nádhernými krivkami: Slovenky sú krásne a ostrieľané!

Slovenská reprezentantka v bikini fitness Timea TrajteľováSlovenská reprezentantka v bikini fitness Timea Trajteľová Zdroj: 213

BRATISLAVA - Nádherné krivky, vypracované bruško, chrbát bez trošky tuku, svaly na bicepsoch - jednoducho parádne telo. Slovenská reprezentantka v bikini fitness Timea Trajteľová má 21 rokov a je skutočne nádherná a sexi.

Timea je vysoká 166 cm a jej súťažná hmotnosť je 51 kg. Bežne má o tri kilá viac. Aký má recept na úspech? “Je to kvalitná strava, tréning, regenerácia… Jednoducho celý systém,” povedala v rozhovore pre televíziu 213.

Slovenská reprezentantka v bikini Galéria fotiek (18) Zdroj: 213

Okrem toho, že reprezentuje Slovensko v kategórii bikini fitness pôsobí aj ako osobná trénerka. “Môj deň? Hneď ráno mám dvoch klientov, potom raňajky, opäť klientov, svoj tréning. Trénujem päť dní v týždni, jeden deň mám vždy voľný deň. Kardio, teda aeróbne tréningy mávam v lete, v zime nemám rýchly metabolizmus,” porozprávala Trajteľová.

Fitko je dnes jej druhý domov, hoci prvý raz doň zablúdila s kamarátom ako 16-ročná. Vždy mala k športu blízko, neskôr začala cvičiť crossfit, z posilňovňovania sa stal jej koníček. “Nemôžete to robiť bez toho, aby ste tým žili 24 hodín. Aj iným dievčatám odporúčam nerobiť to pre úspech. Vtedy je to krátkodobé. Najprv sa do toho musia zamilovať, robiť to ako životný štýl, inak dievčatá hľadajú, ako si to uľahčiť."
Slovenská reprezentantka v bikini Galéria fotiek (18) Zdroj: 213

Fitneska povedala, čo je pre ňu najväčšia motivácia. Nie je to postava ani kondička, ale zadosťučinenie, keď sa prekonáva. Zároveň ju teší, že pre mnohé dievčatá je motivátorka a dokazuje, že ak má človek svoje sny, aj život obyčajného dievčaťa sa môže zmeniť.

A čím to je, že Slovenky majú v bikini fitness navrch? “Slovenky sú pekné ženy. A teda máme doma aj vysokú konkurenciu a dostať sa do reprezentácie si vyžaduje drinu. Keď sa dievča dostane do reprezentácie, je ostrieľaná,” opísala Timea.
Slovenská reprezentantka v bikini Galéria fotiek (18) Zdroj: 213

Celú reláciu Stvorení pre šport nájdete vo vysielaní televízie 213.

 

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 18
Viac o téme: 213 Timea Trajteľová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: 213
  • Zdroj: športky