Žilina oklamala Slovensko: Predaj klubu ukrajinskému gigantovi uviedla na pravú mieru!

Jozef Antošík
Jozef Antošík

ŽILINA - Líder slovenskej futbalovej Fortuna ligy 2016/2017 po jesennej časti MŠK Žilina nie je v rukách ukrajinského Šachtara Doneck. Informácie o predaji klubu, ktoré sa v stredu šírili prostredníctvom internetu, nie sú pravdivé a s ich plánovaným zverejnením na portáli Žilinského večerníka súhlasil aj majiteľ MŠK Jozef Antošík.

Žilinský večerník najskôr referoval, že podľa jeho informácií sa Antošík dohodol na predaji klubu ukrajinskému gigantovi a stretol sa s majiteľom Šachtara Rinatom Achmetovom aj slovenským niekdajším rozhodcom Ľubošom Micheľom, ktorý v doneckom klube pôsobil vo funkcii vedúceho zahraničného oddelenia. 

Žilinský večerník popoludní uviedol situáciu na pravú mieru: "Vážení čitatelia, viacerých vás zrejme zaujal článok 'Jozef Antošík vraj predal MŠK Žilina majiteľovi Šachtaru Doneck', ktorý sme na www.zilinskyvecernik.sk publikovali dnes o 13.00 h. Chceme sa vám ospravedlniť. Informácia nie je pravdivá, Jozef Antošík klub nepredáva. Publikovali sme ho po dohode s majiteľom klubu a sledovali sme ním interné ciele. Majiteľ MŠK Žilina o našom zámere vedel a súhlasil s ním. Za predpokladu, že ho čo najskôr vysvetlíme a uvedieme na pravú mieru. Ešte raz sa vám ospravedlňujeme za to, že sme vás úmyselne na krátky čas zaviedli do omylu. Veríme, že naše vysvetlenie a ospravedlnenie prijmete. Futbalovému klubu MŠK Žilina, ktorého sme hrdým partnerom a fanúšikom, pod vedením Jozefa Antošíka želáme veľa úspechov, skorý zisk majstrovského titulu a presadenie sa v pohárovej Európe." 


Tagy: MŠK Žilina Šachtar Doneck Jozef Antošík

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA