VIDEO+FOTO Toto sexi telo je už iba jeho: Pri zásnubách hviezdy Realu pomáhal kúzelník!

Alice Campello a Álvaro MorataAlice Campello a Álvaro Morata Zdroj: Instagram

MADRID - Ten kúzelný moment, kedy milujúci chlap pokľakne pred vyvolenou a požiada ju o ruku, sa vryje do pamäti každej žene. Pre sexi modelku Alice Campellovú (21) to bude platiť mnohonásobne, pretože to, čo pre svoju drahú pripravil Álvaro Morata (24), bolo naozaj niečo magické a to doslova.

Hviezda Realu sa na deň s veľkým D pripravila naozaj dôsledne. Morata sa dohodol so španielskym kúzelníkom, aby ho spoločne s priateľkou Alice počas svojej šou vytiahol na pódium. Antonio Diaz presvedčivo hral, že na sexi kráske ide predviesť kúzelný trik a otočil ju tak chrtom od jej drahej polovičky. Keď sa Alice otočila, Morata už pred ňou kľačal aj so snubným prsteňom v ruke. Naozaj kúzelné!

Príťažlivá modelka so zvodnými krivkami žiadosť o ruku samozrejme prijala, čo nadšené publikum ocenilo búrlivým potleskom. „Povedala áno! Budeme sa brať. Milujem ťa.“ uviedol futbalista po krásnom okamihu na sociálnej sieti a pochválil sa dôkazovou fotografiou.

 

Jeho očarujúca priateľka je modelkou, ktorá sa venuje aj dizajnu, je rodáčkou z Benátok. Aj keď ju vlastný otec varoval pred vzťahmi s futbalistami, jej city boli silnejšie a ešte v čase, keď Morata strieľal góly za Juventus, sa dal mladý párik dokopy. Keď sa Álvaro pred aktuálnou sezónou z hosťovania v Turíne vracal späť do Realu, bola zvodná kráska už po jeho boku ako oficiálna partnerka. "Vždy budem brániť moju nezávislosť. Ale môj život je s ním," uviedla Campellová, ktorej sexi fotky si môžete pozrieť v našej galérii TU.

Viac o téme: Álvaro Morata Real Madrid CF Alice Campello
  • Autor: © Zoznam/
  • FOTO: Instagram
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy