Najväčšie trapasy, na ktorých sa smeje celý svet: Nechýba striptíz ani vulgárne Slovenky

BRATISLAVA - Bohatý športový rok 2016 priniesol okrem famóznych výsledkov aj nespočetné množstvo kuriozít a trapasov. Pozrite si prehľad tých najbizarnejších situácií, na ktorých sa do dnešného dňa zabáva celý svet.

Zelená voda v bazénoch

Zelená voda namiesto modrej zarazila skokanov do vody na OH v Riu de Janeiro. Kvalita vody síce bola témou už dlho pred olympijskými hrami, riešila sa však čistota mora v dejisku, nie bazénov v Centre vodných športov Marie Lenkovej. Organizátori vydali stanovisko, že predmetnú zelenú vodu otestovali a nenašli nič znepokojivé. Skokanom do vody však veľmi do smiechu nebolo. Farba a najmä čistota vody nemajú pre nich iba kozmetický význam. "Musíme vidieť dno bazéna. Viditeľnosť je v skokoch do vody mimoriadne dôležitý faktor. Všetci sme sa tu čudovali, čo sa stalo. Myslel som si, že je za tým pokazený filter."

Penis ho pripravil o medailu

Pýcha ho pripravila o medailový sen! Japonský skokan o žrdi Hiroki Ogita skončil pred bránami finále na olympijských hrách v Rio de Janeiro. Neuveríte, ale za všetko môže jeho penis. Dvadsaťosemročný atlét prišiel o svoju šancu na zisk cenného kovu, keď sa pokúšal pokoriť výšku 5,3 metra. Jeho pokus od začiatku nevyzeral dobre. Pri preskoku sa najskôr o latku ošuchol nohami, avšak to nespôsobilo jej pád. Osudným sa mu stal jeho penis. Pri dopade na žinenku zavadil jeho "nástroj" o spomínanú latku a nápor už nevydržala. Ogita tak skončil celkovo na 21. mieste, pretože jeho mužnosť mu nedovolila postúpiť ďalej.

Vymyslený prepad

Americký plavec Ryan Lochte a jeho kolegovia špinavo oklamali celý svet. Lochte si v Riu vybojoval šiestu zlatú medailu spod piatich kruhov v kariére a s 12 cennými kovmi je jedným z najúspešnejších olympionikov USA vôbec. Úspešný výsledok však zatienil obrovským škandálom. Vymyslel si ozbrojené lúpežné prepadnutie, aby spoločne s tromi reprezentačnými kolegami zakryli vlastný vandalizmus na benzínovej pumpe. Lochte dostal desaťmesačný zákaz činnosti. Tridsaťdvaročný plavec tak príde o majstrovstvá sveta v Budapešti.

Protestný striptíz

Kurióznym spôsobom sa skončil zápasnícky duel o bronz v kategórii do 65 kg na OH v Riu de Janeiro. Mongolský voľnoštýliar Mandakhnaran Ganzorig predčasne oslavoval triumf nad Uzbekom Ichtijorom Navruzovom, v posledných sekundách začal okolo neho tancovať a odmietal ďalej zápasiť, za čo si od rozhodcov vyslúžil trest. Po penalizácii prišiel o medailu, čo poriadne "vytočilo" mongolských trénerov, ktorí na protest predviedli priamo na žinenke striptíz. Jeden z nich skončil dokonca iba v spodnej bielizni. 

Vulgárne reprezentantky

Dve slovenské florbalové reprezentantky do 19 rokov spravili na MS v Kanade hanbu nielen sebe, ale celému národu. Počas rozhovoru spravili Slovensku naozaj hroznú reklamu. Jedna z nich odpovedala na otázky novinárov, zatiaľ čo druhá ich prekladala do angličtiny. Od profesionálneho prekladu mali niektoré odpovede poriadne ďaleko, čo sa dá odpustiť, keďže ide o mladé dievčatá. O to viac je zarážajúci fakt, koľko vulgarizmov počas rozhovoru vyprodukovali. Celé interview zakončili vetou "Kur** to sme doje****". 

Najhorší tenista na svete

Hovorí vám niečo meno Tomáš Fabián? Ak nie, teraz si ho dobre zapamätáte. Český tenisový veterán si robí hanbu, kde sa len dostane. Päťdesiatpäťročný hráč prehral na turnaji ITF mužov s dotáciou 25 000 USD na tvrdom povrchu vonku vo francúzskom Bagneres-de-Bigorre s 26-ročným domácim Benjaminom Tullouom nielen 0:6, 0:6, ale na fiftíny 0:48. Počas zápasu, ktorý trval iba 24 minút, si teda nepripísal žiadnu loptičku. Screenshot z oficiálneho webového ukazovateľa skóre priniesol napríklad portál Live Tennis. Fabián predtým naposledy hral na medzinárodnej úrovni v máji na antuke v českom Moste a v 1. kole kvalifikácie inkasoval dvojitého kanára (0:6, 0:6) od Slováka Patrika Obala.

Smoliarka roka

Na toto finále do smrti nezabudne! Španielska reprezentantka do 19 rokov Nahikari Garcíová nebude v dobrom spomínať na finálový zápas kontinentálneho pohára proti Francúzsku, ktorý sa konal v Senci. Mladučkú futbalistku označujú za najväčšiu smoliarku tohto roka. Najväčšiu šancu mala na kopačke opäť Garcíová. V 92. minúte nadstaveného času sa ocitla sama pred bránou. Francúzska gólmanka vyrazila pred seba strelu spoza šestnástky a španielskej kapitánke stačilo umiestniť loptu pohodlne do brány. Tá však v rozhodujúcom momente nezmyselne prestrelila. Aj preto sa sa stali majsterkami Európy mladé Francúzky.

Penisový škandál hviezdy NBA

Známy americký basketbalista Draymond Green zistil, že k potupe na celý život stačí jediný omyl. Celým internetom totiž odrazu začala kolovať fotka jeho penisu. Išlo vraj o nedorozumenie. Green chcel fotku svojho prirodzenia poslať cez súkromnú správu, namiesto toho ju zavesil na svoj snapchat, kde si to okamžite všimli jeho fanúšikovia. Každý vedel, že niečo takéto tam nezostane dlho, preto okamžite urobili fotky, ktoré teraz zaplavujú internetový svet.


Tagy: Ryan Lochte Draymond Green Rio 2016 Nahikari Garcíová Tomáš Fabián

Zdroj:
športky
Foto:
Koláž Športky, SITA, TASR, Video: YouTube

DISKUSIA