VIDEO sexi fitnesky pri vianočnom stromčeku: Polonahá majsterka sveta dráždi fanúšikov!

Slovenská majsterka sveta v Bikini fitness Tímea Trajteľová sa môže pochváliť sexi krivkamiSlovenská majsterka sveta v Bikini fitness Tímea Trajteľová sa môže pochváliť sexi krivkami Zdroj: facebook.com/Timea-Trajtelova-Bikini-Fitness

BRATISLAVA - Nesmierne príťažlivá a zároveň veľmi úspešná slovenská fitneska Timea Trajteľová (20) dopriala fanúšikom naozaj krásny vianočný darček. Sexica, za ktorou sa obzrie zrejme každý jeden chlap, ponúkla na sociálnej sieti pikantnú lahôdku, ktorá nenechá chladným žiadneho obdivovateľa.

Sexi úspešná fitneska. ktorá na nedávnom svetovom šampionáte juniorov v Dominikánskej republike získala v súťaži Bikini Fitness zlatú medailu, zavesila na sociálnej sieti video z ozdobovania svojho vianočného stromčeka. Na tom by nebolo nič také zvlášne, avšak perličkou je to, čo má pri zdobení na sebe oblečené a veľa toho rozhodne nie je.

Slovenská kráska má na sebe len ružové nohavičky a krátke upnuté tričko, teda jej sexi krivky v takomto úbore môžu dokonale vyniknúť. "Láska, šťastie a pokoj... Čaro Vianoc u nás doma," uviedla k dokrútke krátky popisok, ktorý preložila aj do angličtiny. Jej fanúšikovia takéto video rozhodne ocenia, veď na príťažlivú krásku v sexi oblečení pri zdobení stromčeka je naozaj radosť pozerať. Jej fotografie si môžete pozrieť aj v našej galérii TU.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 18
Viac o téme: Bikini Fitness Timea Trajteľová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: facebook.com/Timea-Trajtelova-Bikini-Fitness
  • Zdroj: športky

Súvisiace články