VIDEO Peter Sagan nezabudol na fanúšikov: Veselé Vianoce od slovenského Tourminátora

Peter Sagan zaželal fanúšikom šťastné a veselé Vianoce
Peter Sagan zaželal fanúšikom šťastné a veselé Vianoce

BRATISLAVA - Vianoce sú tu a pochopiteľne ani známi športovci nezabúdajú počas najkrajších sviatkov roka na svojich fanúšikov. Nezabudol na nich ani slovenský Tourminátor Peter Sagan, ktorý sa prostredníctvom oficiálneho facebookoveho konta svojho nového tímu prihovoril svojim fanúšikom ako aj fanúšikom Bora–Hansgrohe.

"Ahojte všetci. Chcem zaželať veselé Vianoce mojim fanúšikom a fanúšikom Bora-Hansgrohe," uviedol opäť skvele naladený a vysmiaty Sagan s vianočnou červenou čiapkou na hlave.

Slovenský Tourminátor Sagan má za sebou neuveriteľných 13 mesiacov, ktoré mu priniesli dva tituly majstra sveta, triumf na monumentálnej klasike Okolo Flámska, piate zelené tričko spojené s víťaznými koncovkami etáp na Tour de France a ešte si aj stihol odskočiť k horskému odvetviu na olympijských hrách. "Čaká nás spoločne jedno veľké dobrodružstvo. Mám nový tím, ale ciele zostali rovnaké. Cyklistika sa nemení. Je to stále o tvrdom tréningu a šliapaní do pedálov..," povedal Sagan po podpise zmluvy v Bore, v ktorej sa vôbec prvý raz vo svojej kariére ocitne v úlohe absolútneho tímového lídra.

Prvým podujatím v drese jeho nového tímu bude Tour Down Under 2017, ktoré začne 15. januára. Šesťetapové podujatie vyvrcholí v nedeľu 22. januára v uliciach Adelaide.


Tagy: Peter Sagan Bora–Hansgrohe

Zdroj:
športky
Foto:
screenshot

DISKUSIA