VIDEO Vedenie Spartaka sa prihovorilo fanúšikom: Futbal na Myjave nekončí!

Vedenie Spartaku Myjava sa prihovorilo fanúšikom Vedenie Spartaku Myjava sa prihovorilo fanúšikom

MYJAVA - Vedenie slovenského futbalového klubu Spartak Myjava sa rozhodlo k 1. januáru 2017 odhlásiť A-mužstvo z Fortuna ligy 2016/2017. Prezident klubu Spartak Myjava Pavel Halabrín a generálny manažér Peter Halabrín sa teraz prostredníctvom videa rozhodli prihovoriť k fanúšikom mužstva.

"Chceme ubezpečiť všetkých fanúšikov, že to čo v týchto dňoch rezonuje futbalovou verejnosťou, sme nespravili preto, aby sme sami sebe spravili zle alebo radosť. Bolo to jedno z najťažších rozhodnutí v živote. Spravili sme to preto, že ak má futbal na Myjave ďalej pokračovať a máme tu mať mládež, tak inú cestu sme nemali. Chceme všetkých ubezpečiť, že futbal na Myjave nekončí," uviedol na začiatok prezident klubu.

Úsilie a finančné prostriedky celú snahu chcú teraz v Myjave obrátiť smerom do vlastnej mládeže a odchovancov. "Možnosti boli rôzne, ale vyhodnotili sme túto ako jedinú správnu, na to aby sme ukázali, že tu nejde o peniaze ale o niečo úplne iné. V budúcnosti sa pokúsime zachovať to dobré, čo sme v tom profesionálnom futbale našli, ale určite budeme chcieť ísť naďalej vlastnou cestou," dodal manažér Peter Halabrín. 

Viac o téme: Spartak Myjava Peter Halabrín Pavel Halabrín
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: youtube
  • Zdroj: športky

Súvisiace články