VIDEO Rouseyovej návrat do UFC netrval ani minútu! Súperka jej nedala žiadnu šancu

Ronda Rouseyová nestačila na Amandu NunesovúRonda Rouseyová nestačila na Amandu Nunesovú Zdroj: SITA

LAS VEGAS - Dlhoočakávaný návrat Rondy Rouseyovej do ringu netrval ani minútu. Bývalá majsterka prestížneho seriálu UFC (Ultimate Fighting Championship), ktorý je najpopulárnejšou divíziou skupiny zmiešaných bojových umení MMA (Mixed Martial Arts), nestačila v lasvegaskej T-Mobile Aréne na úradujúcu šampiónku bantamovej váhy Brazílčanku Amandu Nunesovú a prehrala technickým knokautom už po 48 sekundách.

Američanka Rouseyová, podobne ako Ír Conor McGregor medzi mužmi, mala veľkú zásluhu na spopularizovaní seriálu UFC po celom svete. Bývalá úspešná džudistka, ktorá na OH 2008 v Pekingu získala bronz, sa vrátila do ringu po viac ako ročnej pauze. Naposledy v novembri 2015 šokujúco prehrala s krajankou Holly Holmovou. Predtým vyhrala všetkých dvanásť stretnutí.

Súboj s Nunesovou jej však vôbec nevyšiel. Brazílčanka bola od úvodu aktívnejšia, celkovo na údery vyhrala 27:7. Otrasená Rouseyová nedokázala na tlak súperky reagovať, čo zaregistroval aj rozhodca a duel po 48 sekundách ukončil. "Vedela som, že jej nakopem zadok. Zabudnite na ňu, ja som nová šampiónka a ešte dlho budem," povedala Nunesová po jasnej výhre.

Viac o téme: Ronda Rouseyová UFC Amanda Nunesová