FOTO Najdrahší hráč na svete je na smiech: V ostro sledovanom derby vynikal iba jeho účes

Paul Pogba
Paul Pogba

MANCHESTER - Momentálne najdrahší hráč svetového futbalu Paul Pogba sa vo víkendovom derby zápase medzi Manchesterom United a Liverpoolom neukázal práve v najlepšej forme. Tento 23-ročný Francúz upútal divákov pravdepodobne viac svojím novým extravagantným účesom ako individuálnym výkonom na trávniku štadióna Old Trafford.

Samotný zápas sa skončil nerozhodným výsledkom 1:1 a Pogbovi sa tento ostro sledovaný duel vôbec nevydaril. Najskôr nedokázal premeniť veľkú gólovú príležitosť po skvelej prihrávke od Henrikha Mkhitaryana. Následne v 27. minúte rukou zavinil penaltu, ktorú využil v prospech hostí James Milner. Za to si vyslúžil aj posmešky na sociálnych sieťach.

A to nebolo všetko, keďže Pogba sa počas zápasu dostal do menšej konfrontácie so záložníkom Liverpoolu Jordanom Hendersonom, kvôli čomu je momentálne pod paľbou kritiky futbalových fanúšikov. Tí mu vyčítajú nielen podpriemerný výkon, ale predovšetkým  jeho nešportové a neprofesionálne správanie, keďže po faule, alebo lepšie povedané zápasníckym chmatom na Hendersona mohol byť aj vylúčený.
 
 
Pogbu doslova zachránil až jeho spoluhráč z útoku, švédsky kanonier Zlatan Ibrahimovič, ktorý v závere zápasu vyrovnal hlavičkou na konečný výsledok 1:1.

Tagy: Manchester United James Milner Jordan Henderson Liverpool Paul Pogba

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
SITA; Video: Youtube

DISKUSIA