VIDEO Kamerun predviedol víťazný obrat, Aubameyangov gól Gabonu na výhru opäť nestačil

Koumba Abdoulaye a Jonathan Zongo v súboji Gabonu s Burkinou FasoKoumba Abdoulaye a Jonathan Zongo v súboji Gabonu s Burkinou Faso Zdroj: SITA

LIBREVILLE - Futbalisti Kamerunu zvíťazili v stredajšom stretnutí A-skupiny Afrického pohára národov nad Guineou-Bissau 2:1, keď otočili nepriaznivý vývoj zápasu. Kamerun vedie tabuľku so štyrmi bodmi, jeho súper má jeden bod.

Hráči usporiadateľského Gabonu remizovali s Burkinou Faso 1:1, oba tímy majú po dvoch dueloch na konte dva body. Burkina Faso viedla od 23. minúty gólom Prejuceho Nakoulmu, o pätnásť minút neskôr vyrovnal premeneným pokutovým kopom kanonier Borussie Dortmund Pierre-Emerick Aubameyang.

4. Guinea-Bissau 2 0 1 1 2:3 1

Viac o téme: Kamerun Pierre-Emerick Aubameyang Africký pohár národov Burkina Faso Guinea-Bissau Gabon