VIDEO Cibulková v úlohe učiteľky: Moderátorka si na tomto poriadne vylámala jazyk

Dominika Cibulková počas rozhovoru pre Australian Open TV
Dominika Cibulková počas rozhovoru pre Australian Open TV

BRATISLAVA - Dominika patrí bez pochýb medzi najlepšie a najznámejšie tenistky na tohtoročnom turnaji Australian Open a o rozhovor s našou veľkou hviezdou majú záujem mnohé zahraničné média. V interview pre oficiálny kanál Australian Open dostala naša jednotka za úlohu naučiť prítomnú moderátorku pár viet v slovenskom jazyku a nakoniec z toho vznikla celkom zábavná situácia.

Dominika v rozhovore najskôr opísala svoje pocity z prvého vyhratého zápasu na turnaji a tiež nezabudla spomenúť, že tento turnaj patrí medzi jej obľúbené. Finalistka spred troch rokov si mala vybrať aj najobľúbenejšie austrálske zvieratko spomedzi plyšových hračiek. Šiesta hráčka sveta potvrdila, že je krehká duša vybrala si mierumilovnú koalu.

Moderátorka Australian Open TV mala pre každého hráča pripravenú nejakú otázku a Dominika si vytiahla zábavnú úlohu "in your own words", teda vo vlastných slovách. Moderátorka mala za úlohu povedať "chcem vidieť svojho trénera", no na tomto slovnom spojení si doslova vylámala jazyk a ako sama sympatická redaktorka priznala, slovenčina je podľa nej naozaj veľmi náročný jazyk. Video z rozhovoru sa okamžite stalo zábavným hitom internetu.

Cibulková sa najbližšie predstaví v 3. kole na turnaji Australian Open, kde narazí na ruskú súperku Ekaterinu Makarovú.


Tagy: Dominika Cibulková

Zdroj:
športky
Foto:
Youtube Australian Open TV, Video: Youtube

DISKUSIA