VIDEO Zábavné popoludnie v KHL: Hviezdy predviedli svoje úžasne zručnosti

Vladimir Tkachyov počas zápasu hviezd KHL 2017Vladimir Tkachyov počas zápasu hviezd KHL 2017 Zdroj: Instagram - khl

UFA- Hokejisti výberu Východnej konferencie zvíťazili v súťažiach zručností v rámci Zápasu hviezd Kontinentálnej hokejovej ligy v Ufe nad Západom 5:2. Organizátori pripravili v sobotu pre divákov i samotných hráčov zábavné popoludnie.

 Východ bral body za víťazstvá v rýchlostnej súťaži jednotlivcov i štafiet, v hokejovom biatlone, kráse samostatného nájazdu a kombinovanej súťaži, Západ zasa uspel v tvrdosti streľby i v disciplíne silný útok, dôležitá obrana. 

Najrýchlejším korčuliarom sa stal útočník Salavata Julajev Ufa Enver Lisin, ktorý absolvoval jedno kolo za 12,450 sekundy a vytvoril nový rekord tejto súťaže v rámci Zápasu hviezd KHL. Doteraz ho držal z roku 2015 Wojtek Wolski (13,178). Najtvrdšou strelou sa v sobotu mohol pochváliť Igor Ožiganov z moskovského CSKA, ktorý poslal puk do siete rýchlosťou 159,78 km/h. Absolútny rekord drží už dlhé roky Alexander Riazancev (183,67 km/h). 

Slovenský hokejista na exhibícii v Ufe chýba, Slovan Bratislava zastupuje útočník Jonathan Cheechoo i maskot Harvy. Cheechoo nepremenil v kráse nájazdov ani jeden zo svojich dvoch pokusov a predstavil sa aj v štafete na rýchlosť. 

KHL All Stars Game Galéria fotiek (3) Zdroj: khl.ru

"Všetci vedia, že ľudia v Ufe milujú hokej. Štadión zaplnili už na exhibičné súťaže, prišlo veľa detí. Je dobré, že tieto zápasy sa vrátili opäť k dvojdňovému formátu. Máme priestor sa lepšie spoznať, porozprávať. V minulosti toho bolo počas jedného dňa priveľa. Dnes videli fanúšikovia veľa zábavných momentov, pobavil nás brankár Francouz pitím počas nájazdu i kreatívne zakončenie Gavrilova,“ povedal pre Championat.com útočník Petrohradu a jeden z účastníkov exhibície Iľja Kovaľčuk. 

Zápas hviezd KHL sa uskutoční v nedeľu od 11.30 h. 

Zápas hviezd KHL v Ufe: 
Východ - Západ 5:2 v súťažiach zručností


 

Viac o téme: Enver Lisin Zápas hviezd Pavel Francouz
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Instagram - khl
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články