VIDEO obrovského kiksu brankára, ktorý sa narodil na Slovensku: Bláznivý skrat ho vyšiel draho!

Lukáš Hrádecký za hru rukou inkasoval červenú kartu
Lukáš Hrádecký za hru rukou inkasoval červenú kartu

LIPSKO - 27-ročný bratislavský rodák Lukáš Hrádecký bude na sobotňajší duel na pôde RB Lipsko určite chcieť čo najskôr zabudnúť. Fínsky gólman chytajúci za nemecký Eintracht Frankfurt za svoju hrubú chybu poriadne zaplatil!

Hosťujúci outsider stretnutia zažil hneď v úvode ľadovú sprchu. Bežala iba tretia minúta zápasu, keď sa Hrádecký rozbehol do poľa. Fínsky brankár so slovenskými koreňmi chcel prekaziť ďalekonosnú kolmicu súpera, a tak sa vybral mimo vlastnej šestnástky. 

Tento "výlet" ho však vyšiel poriadne draho. Hrádecký si vzdialenosti a rýchlosti príliš dobre nevypočítal, loptu podbehol a k tomu všetkému sa aj pošmykol. Chudákovi brankárovi už potom neostávalo nič iné ako zasiahnuť rukou i keď dobre vedel, že je mimo pokutového územia a rukami hrať nemôže. 

Gólman po zachytení lopty rukou inštinktívne "upratal" loptu do bezpečia odkopom za autovú čiaru, rozhodca však neváhal ani chvíľu. Zmätenému brankárovi okamžite ukázal červenú kartu a domáci favorit tak hneď od úvodu dostal výhodu presily o jedného muža. Tú hráči Lipska dokonale zúžitkovali, keď sa radovali z celkového triumfu 3:0. Druhý celok tabuľky tak na vedúci Bayern stále stráca len tri body. 


Tagy: Eintracht Frankfurt RB Lipsko Lukáš Hrádecký

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Bundesligy
Zdroj:
športky
Foto:
facebook.com/eintracht.eng

DISKUSIA