Saganove dresy skončili na dražbe: Všetky peniaze pomôžu mladým športovcom

Dražba špeciálnych dresov s motívom Petra Sagana skončilaDražba špeciálnych dresov s motívom Petra Sagana skončila Zdroj: hokejportal.net

ŽILINA - Dražba špeciálnej edície dresov hokejovej Žiliny na počet cyklistického majstra sveta Petra Sagana priniesla pre mladých športovcov z mesta a okolia sumu 2827 eur. Vlci v dúhových dresoch odohrali 22. decembra zápas najvyššej súťaže so Zvolenom, veľa šťastia im nepriniesli, súboj prehrali 1:3. Medzi dražiteľmi bol najväčší záujem o päťdesiatdvojku Mareka Hovorku, ktorú nový majiteľ získal za 244 eur. Za vyše 200 eur vydražili aj dresy Rastislava Konečného (203 eur) a Tomáša Tomeka (201).

"Veríme, že touto aktivitou sme potešili našich priaznivcov. Peniaze sa použijú na podporu mladých športovcov zo Žiliny a okolia z rôznych odvetví,“ povedal na klubovom webe športový riaditeľ MsHK Imre Valášek.

Žilinčanov v tejto sezóne odohrajú ešte jeden duel v limitovanej edícii dresov, tentoraz ružovej, nastúpia v nich 5. februára na súboj proti Popradu. "Týmto krokom chceme podporiť organizáciu Liga proti rakovine Slovenskej republiky a FNsP v Žiline," doplnil na klubovom webe marketingový manažér Patrik Martaus.

Viac o téme: Peter Sagan MsHK Žilina Imre Valášek Patrik Martaus
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: hokejportal.net
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články