VIDEO Rozhodcovia obrali Barcelonu o regulárny gól: Neymarova reakcia hovorí za všetko

Neymar Neymar Zdroj: SITA

SEVILLA - Futbalisti Barcelony remizovali v 20. kole španielskej ligy na ihrisku Betisu Sevilla 1:1. Bod hosťom zachránil v poslednej minúte uruguajský kanonier Luis Suárez, ktorý s 16 gólmi vedie tabuľku strelcov. Barcelone navyše nebol uznaný regulárny gól.

Hoci mal jedinú veľkú šancu v prvom polčase barcelonský Neymar, celkovo bol Betis aktívnejším tímom a to si preniesol aj do druhého dejstva. V 72. minúte boli domáci blízko, Ceballosova rana ale skončila na brvne a vzápätí Castro trafil tyč. Následný rohový kop už ale Betis využil, brankára Ter Stegena prekonal Alegría.

Krátko potom mali oba tímy po jednej vyloženej šanci, opakované zábery navyše ukázali, že barcelonský pokus prekročil bránkovú čiaru. Neymar nemohol celej situácii uveriť a za všetko hovorí aj jeho denný príbeh na Instagrame, kam pridal fotku z daného momentu s veľavravným popisom "hahahaha".

Viac o téme: FC Barcelona Neymar Betis Sevilla
  • Zdroj: ČTK, športky