VIDEO Brankár Slovana prahol po bitke: Brusta museli držať dvaja rozhodcovia

Barry Brust sa znovu rozohnilBarry Brust sa znovu rozohnil Zdroj: khl.ru

BRATISLAVA - Na ľade sa znovu poriadne iskrilo. V hre bolo veľa. Do konca základnej časti KHL zostáva už iba pár zápasov a každý bod má cenu zlata. To platí dvojnásobne pre Slovan, ktorý sa chce prebojovať do najlepšej osmičky. Keď hráči uvideli svoje výplaty, začali hrať prvotriedny hokej a postup naberá reálne kontúry.

Slovan na domácom ľade viedol 2:0 nad silným súperom Lokomotiv Jaroslavľ, lenže necelých sedem minút pred koncom strelili hostia kontaktný gól a o dve minúty neskôr už bolo vyrovnané. Na brankára Brusta sa vyrútil Kozun, ktorý strelil druhý gól v zápase. Brusta síce prestrelil, no taktiež ho nešetrne zostrelil. Otrasený brankár Slovana zostal niekoľko sekúnd otrasený na ľade. Spoluhráči sa okamžite pustili do úspešného strelca. Podobný útok na brankára sa neodpúšťa.

Keď sa situácia začala ako tak upokojovať, Brust sa pozbieral z ľadu a účty si chcel ísť vybaviť osobne. Nie je ničím novým, že 33-ročný Kanaďan je poriadny búrlivák. Nebolo to prvýkrát, čo sa dostal do podobnej situácie. Rozhodne sa nebojí skočiť do súpera, keď sa mu niečo nepáči. To vedia veľmi dobre aj rozhodcovia, a tak sa ho snažili odstrčiť hneď dvaja naraz, no aj napriek tomu im to trvalo hodnú chvíľu.

Slovan napokon rozhodol o svojom triumfe 3:2 v samostatných nájazdoch.

Viac o téme: Lokomotiv Jaroslavľ HC Slovan Bratislava Barry Brust
  • Zdroj: športky