VIDEO Kližan hitom Australian Open: Jeho rozkrok sa stal najpopulárnejším na celom turnaji!

Martin Kližan
Martin Kližan

MELBOURNE - Australian Open sa skončil a okrem hlavných víťazov nám priniesol aj mnoho zaujímavých a zábavných momentov na ktoré si nielen fanúšikovia, ale aj zúčastnení hráči určite radi zaspomínajú.

Tohtoročný Australian Open bol svedkom niekoľkých úsmevných príhod, ktoré priaznivcom vyčaria úsmev na tvári, a preto si oficiálny kanál podujatia pripravil päticu najlepších videí, ktoré sa u fanúšikov na internete stali veľkým hitom. Medzi nimi je aj slovenský tenista Martin Kližan, ktorý síce na Australian Open odohral len jeden zápas, ale vďaka spomínanému videu sa dostal do povedomia ľudí na celom svete. 
 
V zostrihu sa objaví urazená Serena Wiliamsová, ktorá novinárov žiadala o ospravedlnenie. Z mužského finále medzi Nadalom a Federerom je v ňom ukázaná parádna výmena týchto úžasných tenisov. Fanúšikov pobavil aj Stan Wawrink, ktorý divákovi poradil, kde hrá jeho slávny krajan, ale najlepší bol bez pochýb náš Marián Kližan. Aj keď pravda je taká, že jeho celá situácia v prvom momente určite najskôr bolela a až s odstupom času pobavila. Loptička od Stana Wawrinku totiž skončila v jeho rozkroku.
 

Mužskú dvojhru ovládol po piaty raz populárny švajčiarsky tenista Roger Federer po skvelom finále so Španielom Rafaelom Nadalom, ktorého porazil po päťsetovom súboji. Roger získal už rekordný 18. titul z podujatí veľkej štvorky. Ženskú dvojhu vyhrala favorizovaná Serena Wiliamsová, ktorá získala 23. grandslamový titul, keď zdolala o rok staršiu sestru Venus dvakrát 6:4. Austrálsky turnaj vyhrala po siedmykrát v kariére.


Tagy: Rafael Nadal Roger Federer Serena Wiliams Marián Kližan

Zdroj:
športky
Foto:
SITA, Video: ausopen.com

DISKUSIA