Sagan originálne pozdravil fanúšikov: VIDEO majstrovského umenia slovenského Tourminátora

Peter Sagan
Peter Sagan

SIERRA NEVADA - Fenomenálny slovenský cyklista a majster sveta Peter Sagan (27) sa so svojím tímom Bora Hansgrohe pripravuje v španielskej Andalúzii na blížiace sa jarné klasiky. To by však ani nebol náš Peťo, keby opäť nezaujal nejakým šoumenským kúskom, ktorý je vlastný len a len jemu.

Originálny videopozdrav, ktorý na sociálnej sieti poslal svojim fanúšikom jasne dokazuje, že cyklistický fenomén si to na dvoch kolesách poriadne užíva. 

"Pozdravujem zo Sierra Nevady, kde trénujem s kolegami z BORA-hansgrohe. Ďakujem Maciejovi Bodnarovi, ktorý sa zhostil úlohy kameramana. Thanks to David Cutter Music for the cool song," dopísal k videopozdravu na sociálnej sieti slovenský majster sveta. V dokrútke predviedol svoje majstrovské umenie, keď s úsmevom od ucha k uchu predviedol viac ako polminútovú jazdu na zadnom kolese.

„V pohorí Sierra Nevada sú optimálne podmienky na prípravu na jarnú časť sezóny. Po kilometroch vo vysokohorskom prostredí sa cítim na klasikách oveľa lepšie,“ uviedol čerstvo 27-ročný Sagan, ktorý sa koncom februára predstaví na belgickej klasike Omloop Het Nieuwsblad a potom aj na pretekoch Strade Bianche v Taliansku.


Tagy: Peter Sagan Bora Hansgrohe

Zdroj:
športky
Foto:
bora-hansgrohe.com, Video: youtube

DISKUSIA