Cibulková o výhrach i negatívach života s manželom: Za toto by som ho zabila!

Dominika Cibulková s manželom Michalom
Dominika Cibulková s manželom Michalom

BRATISLAVA - Úspešná slovenská tenistka Dominika Cibulková je už vyše pol roka vydatá za svojho dlhoročného partnera Michala Navaru. Blíži sviatok všetkých zaľúbených a pri tejto príležitostí slovenská jednotka porozprávala pre Športky o ich spoločnom nažívaní. V rozhovore prezradila aj zábavné pikošky z ich súkromia:

Chystáte pre svoju polovičku niečo špeciálne, alebo Valentín moc neriešite?

"Musím sa priznať, že Valentín veľmi s manželom neriešime. Je pravda, že ma Michal vždy poteší nejakou drobnosťou, ale darčeky si dávame hoci kedy počas roka. takže neprežívame veľmi tento sviatok."

Aký najoriginálnejší zaľúbený darček ste dostali počas vášho vzťahu?

"Michal mi často píše odkazy na malé lístočky, ale najoriginálnejší? Asi origami vtáčik, ktorého vyrobil a dal do škatuľky prvý rok, ako sme boli spolu. Schoval mi ho do tašky, keďže som v tom čase na turnaji."

Spomínate si ešte na prvé rande s Michalom?

"Pamätám si to, akoby sme tam boli včera. Bolo to začiatkom februára a Michal ma zobral na prvé rande do Viedne, kde sme sa korčuľovali na ľade na námestí."

Od svadby uplynulo už viac ako pol roka, zmenilo sa vo vašom vzťahu niečo?

"Práveže fungujeme rovnako, ako pred svadbou, takže nič sa nezmenilo. Možno len to, že prvé mesiace som si musela zvykať na oslovenie pani (smiech)."

Čo na Michalovi nemáte radi a naopak on na vás?

"Tak toto viem úplne presne (smiech). On je veľký salamista a veľakrát vybavuje niektoré veci na poslednú chvíľu, čo ma privedie v momente, keď na to dôjdem do šialenstva, pretože ja som puntičkár a mám rada veci na 100 % urobené. A ešte jedna vec - keď si nedáva pod čajovú šálku horúceho čaju podšálku a nechá to na stole otlačku. Za to by som ho zabila. A Michal na mne? Keď sa rozkýcham a pokračuje to 5-krát za sebou, tak ho ide vystreliť (smiech)."

Už dlhšiu dobu ste na verejnosti ako módna ikona a objavujete sa aj na titulkách rôznych magazínov. Nemáte viac ctiteľov? Michal na vás nežiarli?

"Tak musím sa priznať, že módu naozaj milujem, rada sa pekne obliekam, ale či mám viac ctiteľov, to netuším. Ak ideme niekam na spoločenskú akciu, tak sme vždy spolu. Možno tých ctiteľov odstrašuje práve Michal, ale on nie je žiarlivý typ."


Tagy: Dominika Cibulková Michal Navara

Zdroj:
športky
Foto:
Ján Zemiar

DISKUSIA