VIDEO Bouchardová dodržala sľub za prehratú stávku: Študent si užil so sexi tenistkou!

Eugenie Bouchardová a fanúšik John GoehrkeEugenie Bouchardová a fanúšik John Goehrke Zdroj: Instagram - Eugenie Bouchardová

NEW YORK - Tenistka Eugenie Bouchardová dodržala slovo a v stredu verejne randila s Američanom Johnom Goehrkem, s ktorým prehrala stávku o víťazovi Super Bowlu. Kanaďanka počas houstonského finále play-off NFL v americkom futbale neverila, že by New Englad Patriots dokázali obrátiť krajne nepriaznivý vývoj zápasu s Atlantou Falcons a na twitteri už oslavovala víťazstvo svojho obľúbeného tímu. Goehrke neváhal a navrhol Bouchardovej stávku - ak vyhrajú Patriots, pôjde tenistka s ním na rande. Bouchardová súhlasila.

Tím okolo rozohrávača Toma Bradyho napokon dokázal zmazať 25-bodové manko, dotiahol súboj do prvého predĺženia v histórii Super Bowlu a v ňom aj k víťazstvu 34:28. 

Bouchardová sa s 20-ročným študentom Univerzity Missoury a svojím veľkým fanúšikom stretla počas ceremónie spojenej s prezentáciou prestížnej série plavkových fotografií pre časopis Sports Illustrated, pre ktorý pózovala prvý raz. Spolu s ňou rolu modeliek prijali aj ďalšie dve tenistky Serena Williamsová a Caroline Wozniacka, Dánka dokonca už tretí rok za sebou.

Ďalšia časť schôdzky sa odohrala na zápase basketbalovej NBA v Brooklyne. Pár sedel vedľa seba v hľadisku počas súboja s Milwaukee a cez prestávku sa ukázal aj na palubovke, keď hodil do hľadiska niekoľko suvenírov.

Viac o téme: Eugenie Bouchardová John Goehrke
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Instagram - Eugenie Bouchardová; VIDEO: Instagram
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články