VIDEO+FOTO Fanúšikovia sexi tenistky sa dočkali: Príťažlivá kráska odhodila zábrany aj plavky

Eugenie Bouchardová odhodila zábrany aj vrchný diel plaviekEugenie Bouchardová odhodila zábrany aj vrchný diel plaviek Zdroj: Sports Illustrated

BRATISLAVA - Kanadská tenisová kráska Eugenie Bouchardová jednoznačne patrí medzi najpríťažlivejšie hráčky na okruhu WTA. Sympatická športovkyňa pravidelne zásobuje na sociálnych sieťach svojich fanúšikov oku lahodiacimi fotkami. Tentokrát to však posunula ešte na vyšší level, keď odhodila akúkoľvek hanbu či zábrany a tiež vrchný diel svojich plaviek.

Pôvabná tenistka pred nedávnom vyplnila svoj sľub, keď po prehratej stávke na Super Bowl absolvovala rande s dovtedy neznámym študentom. Teraz potešila oko každého fanúšika, keď ju oslovil prestížny časopis Sports Illustrated, ktorý si ju vybral pre tradičný plavkový špeciál. O tom, či túto ponuku prijať alebo nie neváhala ani chvíľu: "Ó, môj bože! Je pre mňa obrovskou cťou byť v plavkovom vydaní," uviedla na sociálnej sieti. 

Napokon sa pri natáčaní musela zaobísť aj bez plaviek, keďže odhodila horný diel odevu na plávanie. Večne veselá a usmiata kanadská tenistka s tým ako vidno nemala najmenší problém. Kráska týmto videom určite potešila oči každého fanúšika i keď šikovne zakryla partie, ktoré určite najviac lákali pozornosť mužského oka. 

Viac o téme: Eugenie Bouchardová
  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: Sports Illustrated; VIDEO: Sports Illustrated
  • Zdroj: športky

Súvisiace články