VIDEO Nádherný volej do siete Realu: Taliansky útočník sa predviedol v plnej paráde

Simone Zaza sa raduje z góluSimone Zaza sa raduje z gólu Zdroj: SITA

VALENCIA - Futbalisti Realu Madrid nevyužili šancu navýšiť svoj náskok na čele tabuľky španielskej La Ligy. V stredajšej dohrávke 16. kola zaváhali na ihrisku Valencie a prehrali 1:2.

Domáci rozhodli o cennej výhre na začiatku duelu, keď v úvodnej desaťminútovke strelili zásluhou Simoneho Zazu a Fabiana Orellanu dva góly.

Práve prvý gól talianskeho útočníka Zazu bol najkrajším momentom zápasu. Už v 4. minúte si spracoval ťažký center v šestnástke a chrbtom k bráne prekvapil gólmana Navasa. Z otočky vystrúhal parádny volej a brankár "bieleho baletu" sa už len nečinné pozeral na loptu v sieti.

Real znížil ešte do konca prvého polčasu, keď sa presadil Cristiano Ronaldo, ale Valencia si po zmene strán najtesnejší náskok udržala a po zisku troch bodov poskočila v tabuľke na 14. miesto.

Viac o téme: Valencia CF Simone Zaza
  • Zdroj: TASR, športky