FOTO Tipér si po zápase Manchestru mohol búchať hlavu o stenu: Sané mu odpálil ohromnú výhru!

Leroy Sané zaznamenal piaty gól do siete Monaca
Leroy Sané zaznamenal piaty gól do siete Monaca

MANCHESTER - V utorňajšom prvom osemfinálovom zápase Ligy majstrov triumfoval Manchester City nad AS Monaco po napínavom priebehu stretnutia vysoko 5:3. Mnoho fanúšikov skúsilo svoje šťastie a stavilo na výsledok, prípadne na víťaza. Presne to bol prípad jedného nemenovaného futbalového fanúšika, ktorý si podal na konečné skóre.

Dotyčný priaznivec tipoval presné výsledky zápasov medzi Bayerom Leverkusom s Atléticom Madrid, a spomínaným Manchestrom City s AS Monacom. Súťažiaci správne uhádol konečný stav stretnutia Bayeru Leverkusen s Atléticom Madrid, ktorý skončil 2:4. V druhom zápase sa bohužiaľ o jeden gól sekol. Manchester City porazil na domácom trávniku francúzske Monaco 5:3 a len jeden zásah delil majiteľa tiketu od neuveriteľnej výhry 34 200 eur!

O piaty gól sa postaral talentovaný nemecký futbalista Leroy Sané a ním doslova odpálil nešťastnému tipérovi ohromnú výhru. 21-ročný futbalista sa prostredníctvom sociálnej sieti fanúšikovi ospravedlnil. A síce to bolo z jeho strany pekné gesto, majiteľ tiketu by bol určite bez pochýb šťastnejší, keby bránu prestrelil.

 

Tagy: AS Monaco Leroy Sané Manchester City CF

Zdroj:
športky
Foto:
SITA, Twitter

DISKUSIA