Ďalší Slovák v hviezdnom Manchestri? Talentovaný mladík zaujal, dostane viac šancí!

Martin Murcko s víťaznou trofejou United
Martin Murcko s víťaznou trofejou United

MANCHESTER - Slovenský mládežnícky futbalový reprezentant Martin Murcko počas skúšky v anglickom Manchestri United zaujal, klub sa preto rozhodol poskytnúť mu v priebehu marca väčší priestor a vo svojom zázemí si ho ponechá dlhší čas. Informuje o tom web eatsleepsport.com.

O Murckovej skúške v ManUtd začiatkom týždňa informovalportálmanche stereveningnews.co.uk pripojil fotografiu z hráčovho instagramového konta, na ktorej je Murcko v tréningovom centre United aj s trofejou za triumf v Ligovom pohári - manchesterský klub ju získal v nedeľu vo Wembley.


​Šestnásťročný útočník (nar. 19. septembra 2000) a člen kádra SR "17" hráva za druholigový Partizán Bardejov. Odchovanec bardejovského futbalu pochádza z Kurimy a v minulosti pôsobil i v 1. FC Tatran Prešov. Aj v decembri bol na skusoch v Manchestri - v akadémii konkurenčného City.

Historicky prvým Slovákom v drese Manchestru United sa vlani v auguste stal čoskoro 17-ročný brankár Alex Fojtíček (nar. 3. marca 2000), ktorý zamieril na Old Trafford z Tatrana Prešov. 


Tagy: Manchester United Martin Murcko

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
SITA
Foto:
twitter - Martin Murcko

DISKUSIA