FOTO Šebo si oddýchne od obľúbeného triatlonu: Nemocnicu opúšťal s ortézou na nohe!

Filip Šebo
Filip Šebo

BRATISLAVA - Bývalý slovenský futbalový reprezentant Filip Šebo si najbližšiu dobu bude musieť oddýchnuť od triatlonu. Dôvodom je zranenie nohy, ktoré potvrdil na svojom profile sociálnej sieti.

Vášňou k tomuto športu sa netajil od ukončenia svojej profesionálnej hráčskej kariéry. Vďaka futbalu a dlhým rokom strávených na ihrisku stále prekvitá výbornou kondíciu a fyzickou pripravenosťou. Filip v minulom roku priznal, že trénuje aj trikrát denne a niekedy aj viac. Bežecké tréningy strieda s atletikou a pláva štyrikrát do týždňa.

Podľa fotografie uverejnenej na jeho súkromnom účte to vyzerá, že najbližšiu dobu si od športu bude musieť oddýchnuť. Nemocnicu v Dunajskej Strede opúšťal za pomoci bariel a ortézou na nohe. K príspevku pripojil aj krátky text: "Milujem vzostupy a pády v mojom živote."

33-ročný športovec sa nedávno vrátil z triatlonového kempu z južnej Afriky, kde trénoval s úspešným slovenským reprezentantom Richardom Vargom. Tomu pomáha s prípravou na ďalšie súťaže, ale aj sám Šebo je členom triatlonového tímu 3nt.

 

Tagy: Filip Šebo Richard Varga

Zdroj:
športky
Foto:
Instagram - Filip Šebo

DISKUSIA