VIDEO Ibrahimovič nepremenil penaltu a United zaváhali, gólová prestrelka vo Watforde

Zlatan Ibrahimovič Zlatan Ibrahimovič Zdroj: manutd.com

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United remizovali v sobotňajšom zápase 27. kola anglickej Premier League s Bournemouthom 1:1. Favorit nevyužil početnú prevahu, keď hostia celý druhý polčas hrali bez vylúčeného Andrewa Surmana.

Najbližšie k víťaznému gólu mal domáci Zlatan Ibrahimovič, ale v 72. minúte nepremenil pokutový kop. United zostali v tabuľke na šiestom mieste, Bournemouthu naďalej patrí 14. priečka.

Zápasy anglickej Premier League môžete exkluzívne sledovať na športovom kanáli Digi Sport.

Diváci vo Watforde videli sedemgólovú prestrelku, v ktorej domáci podľahli hosťujúcemu Southamptonu.

Leicestru prospela minulotýždňová zmena trénera. Stále úradujúci šampión po odchode Claudia Ranieriho vyhral aj druhý zápas v aktuálnom týždni. Po pondelkovej výhre nad FC Liverpool 3:1 zdolali City rovnakým výsledkom aj rivala z Hullu.

Stoke triumfovalo nad Middlesbrough 2:0, výhru pre domácich zariadil dvoma gólmi rakúsky reprezentant Marko Arnautovič.

V šlágri sobotňajšieho programu vyhral Liverpool nad Arsenalom 3:1. Domáci rozhodli o triumfe v prvom polčase, keď na presný zásah Roberta Firmina nadviazal tesne pred prestávkou Sadio Mane. Londýnčania po hodine hry znížili zásluhou Dannyho Welbecka, ale konečnú podobu skóre zariadil v nadstavenom čase druhého polčasu Georginio Wijnaldum.

Manchester United - Bournemouth 1:1 (1:1)
Góly: 23. Rojo - 40. King (11 m), ČK: 45. Surman (Bournemouth)

Leicester City - Hull City 3:1 (1:1)
Góly: 27. Fuchs, 60. Mahrez, 90. Huddlestone (vlastný) - 14. Clucas

Stoke City - FC Middlesbrough 2:0 (1:0)
Góly: 29. a 42. Arnautovič

Swansea City - FC Burnley 3:2 (1:1)
Góly: 12. a 90.+ Llorente, 69. Olsson - 20. a 61. Gray (prvý z 11 m)

FC Watford - FC Southampton 3:4 (1:2)
Góly: 4. Deeney, 79. Okaka, 90. Doucoure - 28. Tadič, 45.+ Redmond, 83. Gabbiadini, 86. Redmond

West Bromwich Albion - FC Crystal Palace 0:2 (0:0)
Góly: 55. Zaha, 84. Townsend

FC Liverpool - Arsenal Londýn 3:1 (2:0)
Góly: 9. Firmino, 40. Mane, 90.+ Wijnaldum - 57. Welbeck

Viac o téme: Manchester United AFC Bournemouth