Tento príbeh vás zahreje pri srdci: Bezdomovec so životným zážitkom!

Fanúšik Jimmy Mains doprial bezdomovcovi životný zážitok
Fanúšik Jimmy Mains doprial bezdomovcovi životný zážitok

PITTSBURGH - Na svete existujú aj dobrí ľudia. Krásnym príkladom je fanúšik Pittsburghu Penguins Jimmy Mains, ktorý doprial životný zážitok mužovi bez domova. To, čo je pre jedného len pekným spestrením dňa, je u druhého niečo veľmi špeciálne.

Jimmy Mains sa vybral v piatok večer na zápas domáceho Pittsburghu. Mal síce dva lístky, no išiel sám. Cez sociálnu sieť sa snažil niekoho zohnať, no to sa mu nepodarilo. Počas cesty na štadión však predsa len našiel sprievod.

"Išiel som na štadión, keď si odo mňa vypýtal nejaký bezdomovec peniaze. Povedal som mu, že žiadne nemám, no ak chce, môže ísť so mnou na zápas, aby sa dostal z chladných ulíc. Zarozprávali sme sa a povedal mi, že sa volá Rob. Najskôr si myslel, že si z neho robím srandu. Keď sme prišli na štadión, neustále sa usmieval. Vlastne sa usmieval nonstop. Keď prišiel čas na národnú hymnu, Rob sa postavil, sňal si čiapku a celý čas spieval. Počas celého zápasu neúnavne fandil Penguins. Cez prestávku sme si dali niečo pod zub. Po zápase mi povedal, že som mu daroval zážitok na celý život," vyrozprával svoj príbeh Mains.

Pittsburgh sa v domácom prostredí tešil z výhry 5:2 nad Tampou bay.


Tagy: Pittsburgh Penguins Jimmy Mains

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka NHL
Zdroj:
športky
Foto:
facebook - Jimmy Mains

DISKUSIA