VIDEO Petrohrad v poslednej tretine predviedol parádny obrat, uspelo aj moskovské CSKA

Gólové oslavy hokejistov PetrohraduGólové oslavy hokejistov Petrohradu Zdroj: ska.ru

MOSKVA - Hokejisti SKA Petrohrad a CSKA Moskva vedú vo svojich sériách 2. kola play off KHL 2:1 na zápasy. Petrohrad síce prehrával v treťom súboji semifinále Západnej konferencie na ľade Dinama Moskva po druhej tretine 1:2, ale v tretej dvadsaťminútovke dokázal tromi gólmi otočiť skóre a zvíťazil 4:2.

Moskovský CSKA sa ujal vedenia v sérii po tom, ako v nedeľu vyhral v Jaroslavli nad miestnym Lokomotivom 2:1. Víťazný gól hostí vsietil v 46. minúte v presilovke francúzsky útočník Stephane Da Costa.

Dinamo Moskva - SKA Petrohrad 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
Góly: 4. Rylov, 35. Kutejkin – 10. Koskiranta, 42. Šipačov, 43. Dadonov, 59. Kovaľčuk