FOTO Weiss na tréningu bratislavského Slovana: Aké sú plány so slovenským reprezentantom?

Vladimír Weiss
Vladimír Weiss

BRATISLAVA - Opora katarského tímu Al-Gharafy Vladimír Weiss ml. bol nominovaný trénerom Jánom Kozákom na kvalifikačný zápas proti Malte. Slovenský reprezentant sa tento týždeň objavil na tréningu ŠK Slovan Bratislava.

27-ročný ofenzívny záložník si počas tréningu obliekol dres s číslom 12. Weiss sa samozrejme neplánuje vrátiť na slovenské trávniky, len využil možnosť dočasného tréningu s belasými. "ŠK Slovan Bratislava umožnil dočasne trénovať s A-tímom slovenskému reprezentantovi Vladimírovi Weissovi, ktorého čaká v nedeľu 26. marca kvalifikačný zápas proti Malte." V sobotu bol osobne podporiť futbalistov Slovanu na Záhorí, kde porazili Senicu 1:0.

Samotný hráč bol donedávna vyšetrovaný za jeho októbrovú nočnú jazdu Bratislavou, pri ktorej ho zastavila polícia za porušenie mnohých predpisov. Pravdepodobne sa za to bude spovedať aj pred súdom.

V katarskej súťaži nenastúpil od začiatku februára kvôli zdravotným problémom, ale podľa slov reprezentačného kouča Jána Kozáka by mal byť v poriadku.


Tagy: Ján Kozák Vladimír Weiss ml. ŠK Slovan Bratislava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
športky
Foto:
TASR - Michal Svítok; Facebook

DISKUSIA