Limberský to opäť prepískol: Útek z hotela na párty! V Plzni to má spočítané

David Limberský má opäť problém
David Limberský má opäť problém

PRAHA - Obranca David Limberský podľa denníka Sport po sezóne skončí v Plzni. Vedeniu Viktorie došla trpezlivosť s bývalým futbalovým reprezentantom potom, čo po sobotňajšom ligovom zápase s Libercom opustil tímový hotel a vrátil sa až nad ránom. Od klubu za to navyše dostal vysokú pokutu.

Podľa denníka to tiež mohol byť dôvod, prečo sa tridsaťtriročný Limberský neobjavil v nominácii obhajca titulu na stredajšiu ligovú dohrávku s Bohemians 1905, ktorú Západočeský celok v Prahe vyhral 1:0. Tréner Roman Pivarník na tlačovej konferencii uviedol, že obranca chýbal pre zranenie.
 
Pre Limberského nie sú podobné prehrešky proti životospráve alebo tímovým pravidlám ničím výnimočným. Pred dvoma rokmi v Prahe na Smíchove v opitosti nabúral a rok nemohol šoférovať. V Plzni kvôli tomu prišiel o kapitánsku pásku a dostal vysokú pokutu.
 
Kontroverzie sa Limberskému nevyhýbali ani na ihrisku. Krátko po incidente oslávil strelený gól točením imaginárneho volantu. V minulosti zase bývalý hráč pražskej Sparty dostal od disciplinárnej komisie pokutu za vulgárne gestá alebo za nafilmovanú penaltu.

Tagy: David Limberský FC Viktoria Plzeň

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Gambrinus ligy
Zdroj:
ČTK
Foto:
Profimedia

DISKUSIA