VIDEO Chára zhadzoval rukavice, no nakladačku dostal celý jeho tím

Zdeno Chára znovu zhadzoval rukaviceZdeno Chára znovu zhadzoval rukavice

EDMONTON - Boston Bruins v noci vybuchol na ľade dravého Edmontonu. Brankár Rask inkasoval za 22 minút päť gólov a predčasne zamieril pod sprchy. Jeho náhradník Khudobin dostal ďalšie dva kúsky. Boston síce strelil štyri góly, no od potupnej prehry ho to neuchránilo. Kapitán Zdeno Chára sa už v prvej tretine stihol pobiť s večným provokatérom Zackom Kassianom, no bitka veľa vzruchu nepriniesla.

Pred koncom prvej tretiny viedli domáci 3:2, čo muselo divákov rozhodne baviť. Žiadne pokojné dohrávanie posledných minút sa však nekonalo. Najskôr sa pobili McQuaid s Maroonom a o necelú minútu boli v sebe Chára s Kassianom. Žiadna ostrá výmena pästí sa však nekonala. Krátko po začiatku bitky obaja hokejisti stratili rovnováhu a spadli na ľad. Konflikt rýchlo hasili rozhodcovia, ktorí už dvojici nedovolili pokračovať.