Cibulková opäť dráždi fanúšikov: Horúce FOTO z pláže vám zaručene zrýchli tep!

Dominika Cibulková
Dominika Cibulková

MIAMI - Slovenská tenistka Dominika Cibulková je už v 2. kole dvojhry na turnaji v Miami. Aj vďaka tomu si mohla užiť dlhšie voľno a strávila ho naozaj parádne.

Ako štvorka podujatia aj svetového rebríčka má v 1. kole voľno. V 2. kole sa stretne s úspešnou z duelu Japonky Misaki Doiovej s niektorou kvalifikantkou. 

Dominika si ešte pred turnajom dosýta vychutnala slnečné a teplé počasie amerického raja. Nezabudla sa s tým pochváliť ani svojim fanúšikom, ktorý znovu takmer onemeli. Sympatická tenistka ukázala svoju vyšportovanú postavu a navyše aj dokonalý úsmev.

Na 3. kolo sa "pavúkom" a nasadením črtá súboj 27-ročnej Bratislavčanky Cibulkovej s Chorvátkou Anou Konjuhovou a na osemfinálové 4. kolo s Ruskou Jelenou Vesninovou, čerstvou šampiónkou z porovnateľne významného podniku na opačnom pobreží USA v kalifornskom Indian Wells.

Zverenkyňa kapitána fedcupovej reprezentácie SR Mateja Liptáka Cibulková počas nasledujúcich dvoch týždňov teoreticky má v dosahu tretie miesto v hodnotení, sama je v dosahu troch hráčok.

V Miami sa predstaví jubilejný desiaty raz. Debutovala v sezóne 2007, v roku 2014 bola v semifinále, nestačila v ňom na Číňanku Na Li (5:7, 6:2, 3:6). Minulý rok prehrala v 2. kole so Španielkou Garbine Muguruzovou-Blancovou (7:6 /3/, 3:6, 5:7).

 

Oh Hiiiiiii Miami #daylong

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),


Tagy: Dominika Cibulková

Zdroj:
SITA, športky
Foto:
Instagram hotentoth, Instagram domicibulkova

DISKUSIA