FOTO Ako to tá Daniela robí? Hantuchová nestarne, pozrite na tú dokonalú postavu!

Daniela Hantuchová
Daniela Hantuchová

BRATISLAVA - Daniela Hantuchová má časy najväčšej tenisovej slávy za sebou, no na kráse ani za roky úspešnej kariéry vôbec nič nestratila.

Sympatická a večne usmiata Daniela oslávi 23. apríla už 34 rokov. Napriek tomu pôsobí stále veľmi mlado a väčšina fanúšikov by jej určite tipovala aj o 6-7 rokov menej. Najväčšie úspechy má síce už zrejme za sebou, ale je obdivuhodné, ako sa príkladne a s láskou stále tenisu venuje.

Práve počas jej narodenín sa na antuke v Aegon aréne NTC v Bratislave 22. - 23. apríla uskutoční stretnutie Slovensko - Holandsko v play-off o svetovú skupinu Pohára federácie 2018 tenisových reprezentačných družstiev žien. Po úspechu v Taliansku je pravdepodobné, že aj za účasti Hantuchovej.

Slovenská tenistka je momentálne na turnaji ITF v talianskej Santa Margherite di Pula. V 1. kole ako ôsma zvíťazila za 121 minút 6:3, 7:6 (6) nad ruskou kvalifikantkou Olesiou Pervušinovou. Niekdajšia päťka svetového rebríčka Hantuchová bude vo štvrtkovom osemfinálovom 2. kole hrať s Francúzkou Fionou Ferrovou. 

 

Hello #spring #flowers

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Hantuchova (@danielahantuchovaofficial),


Tagy: Daniela Hantuchová

Zdroj:
športky, SITA
Foto:
instagram danielahantuchovaofficial

DISKUSIA