VIDEO Hviezda anglického futbalu so slzami v očiach: Najťažšia spoveď v živote!

Rio Ferdinand so slzami v očiach
Rio Ferdinand so slzami v očiach

MANCHESTER - Tragédie sa nevyhýbajú ani slávnym a bohatým ľuďom. Stále platí, že človek si zdravie za peniaze nekúpi, ani keď zaplatí najlepších doktorov. Bývalý kapitán Anglicka a hviezda Manchestru United Rio Ferdinand prišiel o milovanú manželku, ktorú mu vzala rakovina. Aj po časovom odstupe to stále bolí a do očí sa tlačili horúce slzy.

Rio Ferdinand prišiel o manželku, s ktorou mal výnimočný vzťah, ešte v roku 2015, no jej strata stále bolí. Ešte iba teraz sa z toho všetkého začína zotavovať. "Svoju ženu som miloval viac ako čokoľvek na svete. S Rebeccou sme mali neuveriteľný vzťah. V takýchto chvíľach si jednoducho nechcete pripustiť, že by sa najhoršie scenáre mohli naplniť," hovoril so slzami v očiach.

Rio Ferdinand neprišiel iba o manželku, ale aj o matku svojich detí, ktorým sa teraz chce naplno venovať. Trápi ho však, že rovnakým smútkom, aký prežíva on, musia prejsť aj jeho malé deti: "Je ťažké vidieť ich, keď nič nehovoria. Vtedy rozmýšľam, čo im behá po rozume. Iba rozmýšľate, na čo asi môžu myslieť, kam sa uberajú ich myšlienky. Boja sa? Sú smutné? Radujú sa? Rád by som spravil niečo, aby som im pomohol, ale je to ťažké."


Tagy: Rio Ferdinand

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Priemier League
Zdroj:
športky
Foto:
BBC

DISKUSIA