Účasť na Fed Cupe ohrozená: Dominika Cibulková videná s dlahou na ruke!

Slovenská fedcupová reprezentantka Dominika Cibulková
Slovenská fedcupová reprezentantka Dominika Cibulková

BRATISLAVA - Iba pred pár dňami rozveselila historicky najlepšia slovenská tenistka svojich fanúšikov, keď oznámila svoju účasť na blížiacom sa Fed Cupe v Bratislave. No teraz nad štartom Dominiky Cibulkovej pred bratislavským publikom visí otáznik.

Slovenská tenistka si pri tréningu privodila zranenie ruky, pretože bola videná u doktora, kde odchádzala s dlahou na ruke. Športkám to potvrdil aj jej osobný kouč a kapitán fedcupového tímu v Matej Lipták. "V piatok si na tréningu privodila zranenie zápästia. Môže to ohroziť jej proti Holandsku." povedal kouč úspešnej tenistky.


Príďte podporiť slovenské tenistky na dôležitý súboj s Holandskom, v ktorom zabojujú o postup do svetovej skupiny. Lístky si môžete zakúpiť TU!


Cibulková sa na spoločný program s ostatnými tenistkami tešila, no akoby zariekla svoj zdravotný stav: "Hráme doma a môj program mi umožňuje absolvovať tento zápas. Som zdravá a vyčítala by som si, ak by som nehrala Fed Cup. Nebolo ťažké zlomiť ma. Maťo Lipták je zároveň môj kouč a celý týždeň budeme môcť spolu trénovať, čo je super," povedala ešte po zverejnení nominácie.

Tenisové reprezentantky pred dôležitým súbojom s Holandskom o postup do svetovej skupiny absolvujú tlačovú konferenciu v stredu o 15:00 hod. Možno práve tam Dominika porozpráva bližšie o svojom zdravotnom stave.

 

 


Tagy: Dominika Cibulková

Zdroj:
športky, TASR
Foto:
TASR

DISKUSIA