Hantuchová prekvapila fanúšikov: FOTO Daniela, veď vyzeráš ako Holanďanka!

Daniela Hantuchová
Daniela Hantuchová

BRATISLAVA - Do nominácie na víkendové bratislavské stretnutie Slovensko - Holandsko v play-off o svetovú skupinu Pohára federácie 2018 tenisových reprezentačných družstiev žien sa na poslednú chvíľu dostala aj Daniela Hantuchová.

V oficiálnej predbežnej nominácii SR bola štvorka singlového renkingu WTA Dominika Cibulková, ale počas minulotýždňového piatkového tréningu si pri páde zranila zápästie dominantnej pravej ruky a do pondelka bude mať spevňujúcu dlahu, možno nútene vynechá aj budúcotýždňový turnaj v nemeckom Stuttgarte.

Nahradila ju národná fedcupová rekordérka Hantuchová. Zatiaľ je otázne, či sa predstaví aj v niektorom zápase. Na Instagram dnes zavesila fotku, z ktorej zostali niektorí fanúšikovia v pomykove.

Daniela bola celá zladená do oranžovej farby, ktorá je typická práve pre súperky z Holandska. Všetko však brala s humorom: "Fakt je to náhoda, že oranžová padla dnes ráno na tréning, takže nič nepodceňujme na prípravu proti Holandsku."

 

Fakt je to náhoda ze #oranzova padla dnes rano na trening,takze nic nepodceňujme na pripravu proti #Holandsku #fedcup #slovakia #bratislava #done

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Hantuchova (@danielahantuchovaofficial),


Tagy: Daniela Hantuchová

Zdroj:
SITA, športky
Foto:
SITA, Instagram danielahantuchovaofficial

DISKUSIA