VIDEO Zranená Cibulková na vyšetrení: Doktor ju verdiktom nepotešil!

Dominika Cibulková absolvovala vyšetrenie zápästia
Dominika Cibulková absolvovala vyšetrenie zápästia

BRATISLAVA - Najskôr radostná správa o návrate, potom trpké vytriezvenie. Dominika Cibulková nemohla kvôli zranenej ruke nastúpiť vo Fed Cupovej bitke proti Holandsku. V pondelok absolvovala vyšetrenie u špecialistu, ktorý rozhodol o jej najbližšej tenisovej budúcnosti.

Slovenská tenistka Dominika Cibulková je zásluhou voľného žrebu na 1. kolo už v osemfinále dvojhry na turnaji WTA Premier Porsche Tennis Grand Prix v nemeckom Stuttgarte. 

Pravda je však taká, že jej to stále nedovolí zdravie. V pondelok ráno ju totiž čakalo vyšetrenie zápästia, ktoré si štvorka svetového rebríčka zranila minulý týždeň v piatok pri páde počas tréningu. Z toho dôvodu ubudla z kádra Sloveniek na víkendovom bratislavskom dueli s Holanďankami.

Doktor jej síce dal dole dlahu z ruky, no viac ju už nepotešil. "Ruka ma už menej bolí, ale ešte stále to nie je prispôsobené na to, aby som mohla chytiť raketu a hrať," povedala pre Športky úspešná tenistka.

Cibulková robila pre uzdravenie všetko, čo sa dalo. Okrem iného, každý deň navštevovala aj rehabilitačné centrum, kde podstupovala hĺbkovú laserovú terapiu. Doktor jej však neodporučil nastúpiť na turnaj v nemeckom Stuttgarte. "Tento týždeň ma čaká rehabilitácia už bez dlahy, ale stále nemôžem začať hrať. Veľmi ma to mrzí, pretože som chcela skúsiť ten Stuttgart. Z takého nevinného pádu sa stali dva týždne bez hrania počas sezóny, kedy som sa chcela pripravovať na antuku.​" dodala na záver.


Tagy: Dominika Cibulková

Zdroj:
SITA, športky
Foto:
Vlado Anjel; Video. Vlado Anjel

DISKUSIA