Serena chcela o tehotenstve ešte mlčať: Pošmyklo sa mi to

Serena Williams
Serena Williams

VANCOUVER - Tehotenstvo Sereny Williamsovej malo ešte nejaký čas zostať tajomstvom. Americká tenistka priznala, že fotografiu s popisom "20 týždňov" zverejnila omylom, a hoci ju zo sociálnych sietí takmer okamžite zmazala, špekulácie už nezastavila.

Po niekoľkých hodinách preto radšej oficiálne potvrdila, že naozaj čaká dieťa a končí sezónu. Svetová jednotka na konferencii TED (Technology, Entertainment, Design) vo Vancouveri povedala, že snímku v žltých plavkách, na ktorom je zreteľne vidieť rysujúcej sa bruško, mala len do súkromného archívu. Namiesto toho ho omylom dala na snapchat. 

"Mám takú zložku, kde aktualizujem svoj status a dávam fotky každý týždeň, aby som videla, ako ďaleko už som," povedala tridsaťpäťročná hviezda, ktorá sa v decembri zasnúbila s internetovým magnátom Alexisom Ohanianom. "Ukladala som si ich. Vážne mi to išlo, ale potom sa mi to raz pošmyklo," dodala s úsmevom. 

Že čaká dieťa, zistila dva dni pred začiatkom Australian Open, ktoré nakoniec vyhrala a získala rekordný 23. grandslamový titul. "Nebolo to ľahké. Počúvame všetky tie reči, ako niekoho tehotenstvo veľa vyčerpá a stresuje. Musela som to všetko hodiť za hlavu," povedala. "Tehotná alebo nie, nikto o tom nevedel a čakalo sa, že získam titul," konštatovala. 

Odhodlanie vrátiť sa po materskej pauze na kurty Williamsovú stále neopustilo. "Rozhodne plánujem návrat. Ešte som neskončila," povedala s tým, že veľkou inšpiráciou je pre ňu jej o rok staršia sestra Venus. "Kým ona hrá, viem, že môžem tiež," vyhlásila. "Materstvo bude len novou súčasťou môjho života. Moje dieťatko bude v hľadisku a dúfam, že mi bude fandiť," dodala.


Tagy: Serena Williamsová

Zdroj:
ČTK
Foto:
facebook.com - Serena Williams

DISKUSIA