VIDEO Majiteľ klubu NBA vybehol na rozhodcu: Teraz musí zaplatiť tučnú pokutu!

Leslie Alexander konfrontuje počas zápasu rozhodcuLeslie Alexander konfrontuje počas zápasu rozhodcu

NEW YORK - Leslie Alexander, majiteľ klubu NBA Houston Rockets, dostal od vedenia zámorskej profiligy pokutu 100-tisíc dolárov za konfrontáciu s rozhodcom počas utorkového zápasu proti Oklahome City Thunder.

Incident sa udial v záverečnej minúte prvej štvrtiny. Alexander v jednom momente vstal zo svojho miesta v prvom rade, vyštartoval za arbitrom Billom Kennedym, niečo mu povedal a vrátil sa späť na svoje sedadlo. Rockets zvíťazili 105:99 a v 1. kole play off vyradili Thunder v piatich zápasoch.

V semifinále Západnej konferencie narazia na úspešnejšieho z dvojice San Antonio - Memphis, Spurs vedú v sérii 3:2. Informáciu priniesla agentúra AP.

Viac o téme: Houston Rockets Leslie Alexander