VIDEO Správne nariadená penalta, alebo herecké umenie? Hviezdička United rozvírila diskusie!

Marcus Rashford preniká obranou SwanseaMarcus Rashford preniká obranou Swansea Zdroj: SITA

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru United iba remizovali na domácej pôde so Swansea 1:1, keď domácich na Old Trafforde poslal v závere prvého polčasu do vedenia Wayne Rooney po premenenom pokutovom kope. Vlnu diskusií však rozvírila situácia, ktorá predchádzala nariadeniu penalty...

Spomalené zábery totiž preukazujú, že mladá hviezdička United Marcus Rashford sa predviedol ako skvelý herec a kontakt tam zrejme nebol. Jeho teatrálny pád však rozhodcal zbaštil aj s navijakom a Rooney tak mohol poslať United do vedenia.

Spravodlivosti však zrejme bolo učinené za dosť, hostia sa totiž v 79. minúte dočkali vyrovnania, keď sa presadil islandský záložník Gylfi Sigurdsson a zariadil pre hostí zisk cenného bodu.