Médiá sa rozplývajú nad famóznym Ronaldom: Zdrvujúci, jednoznačný a monštruózny!

Cristiano Ronaldo a Sergio Ramos oslavujú gól
Cristiano Ronaldo a Sergio Ramos oslavujú gól

MADRID - Ohlasy španielskych aj svetových médií na prvé semifinále futbalovej Ligy majstrov 2016/2017, v ktorom Real Madrid zdolal Atlético Madrid 3:0 vďaka trom gólom Cristiana Ronalda.

Marca (Šp.): "Cristianov hetrik znamená polovičnú vstupenku Realu do Cardiffu. Keď si futbalový Madrid včera večer líhal spať, v každom dome sa objavil pri posteli Cristiano Ronaldo. Polovica mesta ho rada privítala vo svojich snoch a usmievala sa, ako sa to len v spánku dá. Druhá polovica Madridu musela nechať rozsvietené a o pokojnom spánku nemohlo byť ani reči. Úspech v derby je cesta k sláve a Real Madrid si ju proti Atléticu dláždi veľkými víťazstvami."

El Mundo Deportivo (Šp.): "Pohreb Atlética zariadil Cristiano Ronaldo. Real opäť raz prekročil hranicu madridského teritória svojho pruhovaného súpera s vytýčeným smerom - Európa."

AS (Šp.): "Real je už len krôčik od ďalšieho finále Ligy majstrov. Príčinou je Cristiano Ronaldo. Prvé semifinále prinieslo obrovskú bielu nadradenosť nad bezduchým Atléticom."

A Bola (Portug.): "Monštruózny Ronaldo! Opäť zas a znova predviedol Cristiano Ronaldo, aký je potrebný pre Real Madrid. Ďalšiu svoju legendárnu noc na trávniku San Bernábeua dovŕšil hetrikom 5 minút pred koncom."

Olé (Arg.): "Real je Cristiano Ronaldo a Ronaldo je Real! Zdrvujúci, jednoznačný a presvedčivý."

Bild (Nem.): "RoRoRonaldo skanduje Madrid. Štvrtý rok po sebe tu máme madridské derby v Lige majstrov. Trikrát bol úspešný Real a po víťazstve 3:0 a hetriku Cristiana Ronalda sa zrejme európsky osud Atlética naplní aj po štvrtý raz."

L´Equipe (Fr.): "Gólový muž Ronaldo. Cristiano je už teraz viac než kedykoľvek predtým favoritom na zisk Zlatej lopty. Po piatich góloch vo dvoch štvrťfinálových zápasoch do siete Bayernu pridal ďalšie tri v prvom semifinále proti Atléticu. Dostal sa na hranicu 104 gólov v Lige majstrov."

Daily Mail (Angl.): "Ronaldo štyridsiatym druhým hetrikom v drese Realu Madrid zavraždil Atlético v prvom semifinále Ligy majstrov. Jeho tím už je jednou nohou v cardiffskom finále."


Tagy: Cristiano Ronaldo Real Madrid CF

Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA