VIDEO Geniálny kúsok francúzskeho špílmachra: Benzema sa pohral s trojicou hráčov Atlética

Karim Benzema v súboji s trojicou hráčov Atlética MadridKarim Benzema v súboji s trojicou hráčov Atlética Madrid Zdroj: streamable.com

MADRID - Futbalistov Realu Madrid delí už iba krok od zápisu do histórie Ligy majstrov. Ak španielsky tím vo finále 3. júna vo waleskom Cardiffe zdolá Juventus Turín, stane sa prvým úspešným obhajcom trofeje.

Real prehrával po 16 minútach semifinálovej odvety na pôde Atletica Madrid 0:2. Gól Isca v závere prvého polčasu však definitívne naklonil postupové misky váh na stranu "bieleho baletu", ktorý doma zvíťazil 3:0.

Situácii predchádzal ekvilibristický kúsok Karima Benzemu, ktorý sa na malom priestore zbavil troch brániacich hráčov a popri bránkovej čiare našiel spätnou prihrávkou Toniho Kroosa. Jeho pokus Jan Oblak vyrazil len pred dobre postaveného Isca, pre ktorého už nebol problém dopraviť loptu do siete.

Viac o téme: Atlético Madrid Karim Benzema Isco Real Madrid CF
  • Zdroj: TASR; Športky