VIDEO Ronaldo a Torres kohútmi madridského derby: Klaun, idiot a skur*enec!

Cristiano Ronaldo v roztržke s Fernandom Torresom
Cristiano Ronaldo v roztržke s Fernandom Torresom

MADRID - Hviezdne madridské derby, v ktorom sa rozhodovalo o druhom finalistovi prestížnej Ligy majstrov, prinieslo viacero vypätých momentov. Ako to už vo veľkých šlágroch, v ktorých ide o veľa býva, emócie častokrát strhnú aj tie najväčšie hviezdy. Inak tomu nebolo ani na pôde Atlética, kde sa domácim nepodaril zázračný semifinálový obrat a z postupu do finále sa po prehre 1:2 tešil obhajca Real.

Ústrednými postavami madridského konfliktu sa stali ofenzívne hviezdy svojich tímov Fernando Torres a Cristiano Ronaldo. Kanonier Atlética najprv najjagavejšiu hviezdu Realu nazval klaunom potom, čo do seba sotili a Ronaldo ho poslal domov: "Choď domov, idiot." Rozzúrený Tores, ktorým lomcovali emócie, ho následne nazval skur*encom". Potýčku sa snažil upokojiť rozhodca, ktorý sa kohútov pokúšal od seba oddeliť. 

Po zápase mohol byť spokojnejší Ronaldo, ktorý s Realom opäť zabojuje o najcennejšiu klubovú trofej v Európe. Najlepší strelec v histórii Ligy majstrov už zažil, aké je to postúpiť dvakrát za sebou do finále prestížnej súťaže. V rokoch 2008 a 2009 sa mu to podarilo ešte ako hráčovi Manchestru United. Podľa Ronalda Real v konfrontácii s Atléticom ukázal, že je  veľké mužstvo.

"Naplno sme zúročili naše bohaté skúsenosti. Náš postup je zaslúžený, lebo sme boli v dvojzápase lepším tímom. Počítali sme s tým, že Atlético sa na nás od začiatku vyrúti. Dvakrát sme inkasovali, no vedeli sme, že ak strelíme aspoň gól, postup nám už neunikne. Finále proti Juventusu nebude jednoduché, šance odhadujem na 50:50. Teraz sa však sústredíme na záver La Ligy, v ktorej chceme získať titul. Až potom začneme myslieť na cardiffské finále. Zisk double by bol pre nás splnením sna," uviedol Ronaldo pre španielsky denník Marca.


Tagy: Cristiano Ronaldo Fernando Torres Atlético Madrid Real Madrid CF

Zdroj:
športky, TASR
Foto:
The Sun; Video: Youtube

DISKUSIA