Ďalšia rana pre Schumacherovu rodinu: Nechutné vyhrážky a strach o deti!

Michael Schumacher
Michael Schumacher

BRATISLAVA - Rodina slávneho nemeckého pretekára Michaela Schumachera to vôbec nemá jednoduché. Podľa správ nemeckého denníka Bild bola jeho manželka Corinna spolu s deťmi vydieraná.

Dostupné informácie tvrdia, že rodina mala obdržať odkaz od Hüseyina B. z Detlingenu, ktorý požadoval sumu vo výške takmer 900 tisíc eur. "Chcem 900 tisíc eur, inak sa vašim deťom niečo stane," bolo uvedené v správe, ktorá bola doručená prostredníctvom e-mailu.
 
Po týchto vahrážkach sa nemecká polícia okamžite pustila do pátrania a výsledok nenechal na seba dlho čakať. Pred súdom sa objavil 25-ročný vydierač, ktorý vyviazol s podmienkou na 19 mesiacov. Corinna Schumacherová sa chystá voči tomuto verdiktu súdu odvolať.
 
K spomínanému vydieraniu malo prísť už minulý rok. Vydierač pravdepodobne nepomyslel na to, že keď do e-mailu uvedie číslo bankového účtu, kam majú byť peniaze zaslané, tak tým celú situáciu policajným vyšetrovateľom urýchli.
 
Okrem podmienky musí muž zaplatiť pokutu vo výške 4500 eur a odpracovať si 50 hodín verejnoprospešných prác. Otec rodiny, známy jazdec efjednotky Michael Schumacher sa viac ako tri roky lieči z následkov vážnej nehody spôsobenej pri lyžovaní.

Tagy: Michael Schumacher

Zdroj:
športky
Foto:
instagram - michaelschumacher

DISKUSIA