VIDEO Kvalifikačný súper Slovenska šokoval futbalový svet: Malta pokorila veľkého favorita!

Víťazná selfie zo šatne maltských futbalistov Víťazná selfie zo šatne maltských futbalistov Zdroj: mfa.com.mt

GRAZ - Futbalisti Malty prekvapujúco zvíťazili v utorňajšom prípravnom zápase v rakúskom Grazi nad Ukrajinou 1:0. Zverenci talianskeho trénera Pietra Ghedinu sú súperom Slovákov v kvalifikácii o postup na MS 2018 v Rusku. V marci zverenci kouča Jána Kozáka vyhrali na Malte 3:1.

O výhre Malty rozhodol už v 14. minúte Zach Muscat. Tréner Ukrajiny Andrij Ševčenko do druhého polčasu poslal až desať nových hráčov, ale ani tak sa Ukrajine skórovať nepodarilo.