VIDEO Weiss doviedol Gruzínsko k ďalšiemu triumfu, Taliani sa pohrali s Uruguajom

Gianluigi Donnarumma so spoluhráčmi oslavuje triumf TalianskaGianluigi Donnarumma so spoluhráčmi oslavuje triumf Talianska Zdroj: SITA

BRATISLAVA - Gruzínska futbalová reprezentácia pod trénerským vedením Slováka Vladimíra Weissa zvíťazila v stredajšom domácom medzištátnom prípravnom stretnutí nad Svätým Krištofom a Nevisom 3:0.

Taliansko zdolalo Uruguaj rovnakým pomerom po vlastnom góle Jose Mariu Gimeneza a presných zásahoch Edera a Daniele De Rossiho z pokutového kopu.

Futbalisti Španielska remizovali v stredajšom prípravnom stretnutí v Murcii s Kolumbiou 2:2. Prehru domácich odvrátil až gól Alvara Moratu z 87. minúty hlavou po centri Saula Nigueza. Španieli tak natiahli sériu bez prehry na deväť duelov.

Skóre otvoril v 22. minúte David Silva, Kolumbia ale odpovedala presnými zásahmi Edwina Cardonu a Radamela Falcaa. Španielom chýbalo viacero hráčov Realu Madrid, ktorí dostali voľno po triumfe v Lige majstrov. Kolumbia ešte pod vedením kouča Joseho Pekermana, ktorý prevzal mužstvo v roku 2012, neprehrala s európskym tímom.

Tokio
Japonsko - Sýria 1:1 (0:0)
Góly: 58. Konno - 48. Mardikian

Kuang-čou
Čína - Filipíny 8:1 (3:1)
Góly: 71. a 90. Teng Chan-wen, 3. Žen Chang, 25. Č' Siao, 43. Chan-čchao Jü, 54. Jung-pcho Wang, 57. Chung-po Jin, 68. Si-če čang - 33. Bahadoran